phpwiki 1.1.7 - en to nl translation catalogue (63 entries)

en: You entered an invalid login or password.
nl: Je hebt een ongeldige gebruikersnaam of wachtwoord ingevoerd.

en: You are about to remove '%s' permanently!
nl: Je staat op het punt '%s' voorgoed te verwijderen!

en: Click %shere%s to remove the page now.
nl: Klik %shier%s om de pagina nu te verwijderen.

en: Otherwise press the "Back" button of your browser.
nl: Druk anders op de "Terug" knop van je bladeraar.

en: Function not yet implemented.
nl: Functie nog niet geïmplementeerd.

en: Remove page
nl: Verwijder pagina

en: Removed page '%s' succesfully.
nl: Pagina '%s' verwijderd.

en: templates/browse.html
nl: locale/nl/templates/browse.html

en: templates/editpage.html
nl: locale/nl/templates/editpage.html

en: templates/editlinks.html
nl: locale/nl/templates/editlinks.html

en: templates/message.html
nl: locale/nl/templates/message.html

en: ./pgsrc
nl: locale/nl/pgsrc

en: Current page:
nl: Huidige pagina:

en: version %s
nl: versie %s

en: last modified on %s
nl: laatste verandering op %s

en: by %s
nl: door %s

en: None
nl: Geen

en: Archived page:
nl: Gearchiveerde pagina:

en: Versions are identical
nl: Versies zijn identiek

en: Diff of %s.
nl: Diff van %s.

en: FrontPage
nl: VoorPagina

en: Describe %s here.
nl: Beschrijf %s hier.

en: Copy of %s
nl: Kopie van %s

en: No page name passed into editpage!
nl: Geen paginanaam doorgegeven aan veranderpagina

en: This page has been locked by the administrator and cannot be edited.
nl: Deze pagina is afgesloten door de beheerder en kan niet veranderd worden.

en: Sorry for the inconvenience.
nl: Excuses voor het ongemak.

en: Problem while editing %s
nl: Probleem tijdens veranderen %s

en: Searching for "%s" .....
nl: Zoeken naar "%s" ...

en: %d matches found in %d pages.
nl: %d keer gevonden in %d pagina's.

en: Full Text Search Results
nl: Volledige tekst zoek resultaten

en: Cannot establish connection to database, giving up.
nl: Kan verbinding naar data base niet tot stand brengen, geef op.

en: Error message: %s
nl: Foutboodschap: %s

en: Cannot open database %s, giving up.
nl: Kan data base %s niet openen, geef op.

en: Insert/update failed: %s
nl: Insert/update gefaald: %s

en: Delete on %s failed: %s
nl: Delete op %s gefaald: %s

en: Insert into %s failed: %s
nl: Insert in %s gefaald: %s

en: MySQL error: %s
nl: MySQL fout: %s

en: Error writing page '%s'
nl: Fout bij schrijven pagina `%s'

en: Cannot delete '%s' from table '%s'
nl: Kan '%s' niet verwijderen uit tabel '%s'

en: Enter a page name
nl: Geef de naam van een pagina

en: Go
nl: Ga

en: Show the page source and references
nl: Toon de bron tekst en de koppelingen van de pagina

en: PageInfo
nl: PaginaInfo

en: Page name '%s' is not in the database
nl: Pagina naam `%s' staat niet in de data base

en: Current version
nl: Actuele versie:

en: Archived version
nl: Gearchiveerde versie:

en: RecentChanges
nl: RecenteVeranderingen

en: PhpWiki is unable to save your changes, because another user edited and saved the page while you were editing the page too. If saving proceeded now changes from the previous author would be lost.
nl: PhpWiki kan je veranderingen niet bewaren, want een andere gebruiker
    heeft de pagina veranderd terwijl jij de pagina ook aan het veranderen
    was.  Als bewaren nu doorgang zou vinden, zouden de veranderingen van
    de vorige auteur verloren gaan.

en: In order to recover from this situation follow these steps:
nl: Om uit deze benarde situatie te geraken, volg je deze stappen:

en: Use your browser's <b>Back</b> button to go back to the edit page.
nl: Gebruik de <b>Terug</b> knop van je bladeraar om terug te gaan naar de verander tekst pagina.

en: Copy your changes to the clipboard or to another temporary place (e.g. text editor).
nl: Kopiëer je veranderingen naar het klipbord of een andere tijdelijke plaats (bijv. een tekst editor).

en: <b>Reload</b> the page. You should now see the most current version of the page. Your changes are no longer there.
nl: <b>Reload</b> de pagina.  Je zou nu de meest recente versie van de pagina moeten zien.  Jouw veranderingen staan er nu niet meer.

en: Make changes to the file again. Paste your additions from the clipboard (or text editor).
nl: Breng je veranderingen aan de pagina opnieuw aan.  Plak je toevoeginen van het klipbord (of tekst editor).

en: Press <b>Save</b> again.
nl: Druk opnieuw op <b>Bewaar</b>.

en: Problem while updating %s
nl: Probleem tijdens veranderen van %s

en: Thank you for editing %s.
nl: Bedankt voor het veranderen van %s.

en: Your careful attention to detail is much appreciated.
nl: Je zorgvuldige aandacht voor detail wordt erg gewaardeerd.

en: Inserting page %s, version %s from %s
nl: Voeg pagina %s toe, versie %s van %s

en: WikiFatalError
nl: WikiFataleFout

en: Search
nl: Zoek

en: %d best incoming links:
nl: %d beste inkomende koppelingen:

en: %d best outgoing links:
nl: %d beste uitgaande koppelingen:

en: %d most popular nearby:
nl: %d meest gevraagde in de buurt:
